Tradycyjnie w uroczystość Matki Bożej Królowej Polski modliliśmy się w intencji Ojczyzny. Msza Święta była odprawiona (zgodnie z niedzielnym układem) o godzinie 12:00.

Jak to jest u nas w zwyczaju, liturgia miała odświętną oprawę i zgromadziła przedstawicieli całej lokalnej społeczności.
Słowo Boże wygłosił proboszcz parafii.


W koncelebrze uczestniczył także Ksiądz Paweł.
Po zakończeniu liturgii nastąpił ciąg dalszy świętowania na skwerze przy Placu Wolności.

