3 maja modliliśmy się za Ojczyznę

Tradycyjnie w uroczystość Matki Bożej Królowej Polski modliliśmy się w intencji Ojczyzny. Msza Święta była odprawiona (zgodnie z niedzielnym układem) o godzinie 12:00.

Jak to jest u nas w zwyczaju, liturgia miała odświętną oprawę i zgromadziła przedstawicieli całej lokalnej społeczności.

Słowo Boże wygłosił proboszcz parafii.

W koncelebrze uczestniczył także Ksiądz Paweł.

Po zakończeniu liturgii nastąpił ciąg dalszy świętowania na skwerze przy Placu Wolności.